Çerkezköy Eca Servisi

Çerkezköy Eca Servisi

Çerkezköy eca servisi Kendi sektöründe zirvede olan tek servis olarak Çerkezköy geneline geniş servis ağı oluşturup müşterilerimizin kombi hakkında sorunlarına en hızlı bir şekilde 7/24 çağrı merkezi sistemimizde aynı gün ve anında servis ulaştırılması için çalışmaktadır.

Çerkezköy ECA Kombi Servisi büyük kadro ağı ile Çerkezköy ’un lider firması olan eca teknik Servis sizlere kombi alanında uzman ekipleri göndererek büyük memnuniyet verecektir. bu memnuniyetin olumsuz şekilde sonuçlandırıldığında 100% ücret iadesi garantisi vermekteyiz.

Firmamız 2007 yılından Çerkezköy de bu yana hiç bir şikayet almamış müşteri portföyüne sahiptir Kombinizi arıza durumunda onarım için harekete geçen ekiplerimiz sayesinde evinizi anında konfora kavuşturmak için ellerinden geleninin daha fazlasını yapmaktadır bu ekiplerin her zaman ki gibi kombi alanında uzman ekiplerdir.

Değişen Yedek Parçalar 1 Yıl Garantili;

Çerkezköy ECA Servisi Kombin-izde değiştirilen yedek parçaların birebir değişim garantili olduğunu biliyor muydunuz ?  bünyemizde bulunan müşterilerin kombisinin arızası durumunda parça gerektirecek hususunda

1 yıllık garantili yedek parçalar takılmaktadır bu parçaların arıza tekrarı durumunda bize ulaşmanız yeterli kılacaktır aynı gün içerisinde ekipler gelerek parçanın eskisini alıp ambalajı üstünde sıfır ürün takılacaktır.

Çerkezköy Eca Servisi

Çerkezköy ECA Servisi Kombinizi’ çalışmaması durumunda hemen servis çağırmayın sitemizde bulunan kombi sıkça sorulan sorular bölümünü araştırınız arızanın devam ettiği durumda servis yardımı alabilmeniz için

0282 653 51 52 alo servis hattımızı arayın.

Çerkezköy ECA servisi

Zirve teknik  Çerkezköy ECA servisi acili yeti küçük çocukları var ise acili yeti yüksek olan müşterilerimize 4 saat içerisinde hızlı ve etkili destek sunmaktadır müşterilerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Çerkezköy ECA servisi Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin çağrılarını 7/24 kayıt altına almakta olup profesyonel hizmet sunmak için yoğun bir çaba sarf etmektedir.

Kaydedilen çağrılar teknik servisimize iletildikten sonra yapılan işlemlere anında garanti başlatılmaktadır.

Başladığı tarihten itibaren 1 yıl içerisinde arızalanan kombi parçaların değişmiş parça olduğunu tespit edildikten sonra ücretsiz değişim gerçekleştirmekteyiz.

Okuduğunuz için teşekkür edip konforlu bir yaşam dileriz.

ÇERKEZKÖY ECA Servisi
0282 653 51 52  Eca Çağrı Merkezi
Top